מקשקש - פודקאסט שמדבר עיצוב Doodle

פרק 99 - טל פוגל טלוש

Episode Summary

פרק 99 של מקשקש זמין בספוטיפיי וכל אפליקציות הפודקאסטים 🎪 והפעם שחי שחר בכור מארח את מעצבת הרטרו שיק טלוששש 🤖 טלוש החלה לעסוק בעיצוב בדרך פחות קונבנציונלית, כזו שלא כוללת את המסלול הפורמלי של לימודים באקדמיה. מגיל צעיר היא התעסקה באמנות ובמוזיקה, אבל ההחלטה לעצב לעצמה את עטיפות האלבומים שלה, פתחה בפניה עולם חדש. היא מעצבת היכן שהתשוקות שלה בוערות, כאשר תחום ההתמחות העיקרי שלה הוא עבודה עם מוזיקאים, פסטיבלים ואירועי תרבות. רשימת הלקוחות שלה חולשת על כל סצינת האינדי המקומית וכוללת שמות נוצצים כמו פסטיבל אינדינגב, טונה, ג׳יין בורדו, דניאלה ספקטור, תמר אייזמן, איה זהבי פייגלין ועוד. כיום היא גרה ויוצרת בחיפה, וחברה בקולקטיב המעצבים.ות החיפאי ״סירה״. אז מה על הפרק? טלוש מספרת על ההחלטה לעשות הסבה לתחום התקשורת החזותית דרך לימוד עצמי, על המחקר הרגשי (ולאו דווקא הטכני) שדרכו ניגשת לבריפים ועל שיתוף הפעולה המוזיקלי הישראלי-טורקי ״ Remotely Close״ שלקחה בו חלק.

Episode Notes

פרק 99 של מקשקש

זמין בספוטיפיי וכל אפליקציות הפודקאסטים 🎪

והפעם שחי שחר בכור מארח את מעצבת הרטרו שיק טלוששש 🤖

טלוש החלה לעסוק בעיצוב בדרך פחות קונבנציונלית, כזו שלא כוללת את המסלול הפורמלי של לימודים באקדמיה. מגיל צעיר היא התעסקה באמנות ובמוזיקה, אבל ההחלטה לעצב לעצמה את עטיפות האלבומים שלה, פתחה בפניה עולם חדש. היא מעצבת היכן שהתשוקות שלה בוערות, כאשר תחום ההתמחות העיקרי שלה הוא עבודה עם מוזיקאים, פסטיבלים ואירועי תרבות. רשימת הלקוחות שלה חולשת על כל סצינת האינדי המקומית וכוללת שמות נוצצים כמו פסטיבל אינדינגב, טונה, ג׳יין בורדו, דניאלה ספקטור, תמר אייזמן, איה זהבי פייגלין ועוד.

כיום היא גרה ויוצרת בחיפה, וחברה בקולקטיב המעצבים.ות החיפאי ״סירה״.

אז מה על הפרק? טלוש מספרת על ההחלטה לעשות הסבה לתחום התקשורת החזותית דרך לימוד עצמי, על המחקר הרגשי (ולאו דווקא הטכני) שדרכו ניגשת לבריפים ועל שיתוף הפעולה המוזיקלי הישראלי-טורקי ״

Remotely Close״ שלקחה בו חלק.

 

הלינקים של מקשקש

האתר של טל פוגל

האינסטגרם של טל

טל פוגל

בפרק דיברנו על הפרויקט הבינלאומי של טלוש:  הזאת                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Remotely Close

הארכיון של עבודת העיצוב של עמנואל כהנא 1929-2013

מרכז שנקר לחקר העיצוב בישראל

קולקטיב סירה חיפה

ארז שמח

זיו שמח

הפרק עם ארז וזיו שמח

מקשקש אינסטגרם

שחי מקשקש אינסטגרם