מקשקש - פודקאסט שמדבר עיצוב Doodle

פרק 31 - המאיירת והאנימטורית רון לוין -בפאנל קשקושים

Episode Summary

פרק מיוחד 💣 בעקבות תקופה ארוכה של ריחוק חברתי, רון לוין מצוות מגזין מקשקש יזמה שיחה משותפת עם הקולגות נעה כ״ץ, אלונה מילגרם ודניאל פלג כדי לשוחח על עבודתן כמאיירות. בשיחה הן משיבות על שאלות שנשלחו ממאיירות ומאיירים וכן סטודנטיות וסטודנטים לאיור, כל אחת מהן עונה מנקודת המבט הייחודית שלה להרכבת קשת של דעות וחוויות. 🎈 רון לוין מנחה את הדיון, רון היא מאיירת ואנימטורית עצמאית, היא עובדת גם כמפיקת אנימציה לפרויקט Moving Words. בין עבודותיה ניתן למצוא איורים לספרים כמו ״המסע לארץ הקדמונים״ בהוצאת כנרת-זמורה-דביר, איורים אדיטוריאלים, סרטוני שיווק והסברה ועוד. נעה כ״ץ היא קומיקסאית ומאיירת, בין עבודותיה ניתן למצוא את הספרים שכתבה ואיירה: ארבע, ספר הציפורים ו-אי״ה 50 וכן עבודות למכון דוידסון, איורים לעיתונות ועוד. דניאל פלג היא מאיירת וחצי מסטודיו צ׳פאצ׳קה (החצי השני הוא תום אנגלר) בין עבודותיה ניתן למצוא ספרי ראשית קריאה, את הקליפ המקסים לשיר ״כרכרת זהב״ של תומר ישעיהו, איורים אדיטוריאלים ועוד. אלונה מילגרם היא מאיירת עצמאית, בין עבודותיה ניתן למצוא ספרי ילדים כמו ״הנסיכה והאבן״ ו״איך יודעים שבא אביב?״ בהוצאת מודן, איורים לעולם הפרסום ועוד.

Episode Notes

פרק מיוחד  💣

בעקבות תקופה ארוכה של ריחוק חברתי, רון לוין מצוות מגזין מקשקש יזמה שיחה משותפת עם הקולגות נעה כ״ץ, אלונה מילגרם ודניאל פלג כדי לשוחח על עבודתן כמאיירות.

בשיחה הן משיבות על שאלות שנשלחו ממאיירות ומאיירים וכן סטודנטיות וסטודנטים לאיור, כל אחת מהן עונה מנקודת המבט הייחודית שלה להרכבת קשת של דעות וחוויות.

🎈

רון לוין מנחה את הדיון, רון היא מאיירת ואנימטורית עצמאית, היא עובדת גם כמפיקת אנימציה לפרויקט

Moving Words.

בין עבודותיה ניתן למצוא איורים לספרים כמו ״המסע לארץ הקדמונים״ בהוצאת כנרת-זמורה-דביר, איורים אדיטוריאלים, סרטוני שיווק והסברה ועוד.

בעקבות תקופה ארוכה של ריחוק חברתי, רון לוין מצוות המגזין מקשקש יזמה שיחה משותפת עם הקולגות נעה כ״ץ, אלונה מילגרם ודניאל פלג כדי לשוחח על עבודתן כמאיירות.

בשיחה הן משיבות על שאלות שנשלחו ממאיירות ומאיירים וכן סטודנטיות וסטודנטים לאיור, כל אחת מהן עונה מנקודת המבט הייחודית שלה להרכבת קשת של דעות וחוויות.

נעה כ״ץ היא קומיקסאית ומאיירת, בין עבודותיה ניתן למצוא את הספרים שכתבה ואיירה: ארבע, ספר הציפורים ו-אי״ה 50 וכן עבודות למכון דוידסון, איורים לעיתונות ועוד.

דניאל פלג היא מאיירת וחצי מסטודיו צ׳פאצ׳קה (החצי השני הוא תום אנגלר) בין עבודותיה ניתן למצוא ספרי ראשית קריאה, את הקליפ המקסים לשיר ״כרכרת זהב״ של תומר ישעיהו, איורים אדיטוריאלים ועוד.

אלונה מילגרם היא מאיירת עצמאית, בין עבודותיה ניתן למצוא ספרי ילדים כמו ״הנסיכה והאבן״ ו״איך יודעים שבא אביב?״ בהוצאת מודן, איורים לעולם הפרסום ועוד 

🖼️

 רון לוין

אתר של רון

אינסטגרם של רון

דניאל פלג-

אינסטגרם 

סטודיו צ׳אפצ׳קה 
 

אלונה מילגרם-

אתר

אינסטגרם

נייברדס קומיקס 

נעה כ״ץ-

אתר

🖼️