מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

פרק 29 - נועה קלנר - איור יזמות, אימהות וחיי המאיירת

Episode Summary

✏️לכבוד פסטיבל אאוטליין שנפתח השבוע בשלישי 4/8 בירושלים, מקשקש, שחי שחר בכור מארח את נעה קלנר בוגרת בצלאל, דיברנו על הלימודים בבצלאל, איור, הוראה, השראה לכתיבת ספר בזמן חופשה בסיני, וכמובן שדיברנו על איך נולד לפסטביל אאוטליין.✏️ קלנר היא מאיירת עצמאית, אמא לשניים, בוגרת בצלאל במחלקה לתקשורת חזותית 2013📕. עובדת עם עיתונים, מגזינים ומאיירת ספרי ילדים שיצאו בהוצאות מוכרות בארץ וכן ב"ספריית פיג׳מה". כותבת ומאיירת הספר ״יום ארוך מאוד״ שיצא בהוצאת אגם. השתתפה ויזמה מספר פרויקטים עירוניים שהוסיפו איור לרחובות ירושלים. נעה היא המנהלת האמנותית ובין היוזמים של פסטיבל האיור ״אאוטליין״, שיתקיים השנה בפעם הרביעית בשיתוף עיריית ירושלים. במהלך השנה מלמדת קורסי איור ב״ביתא״. בעלת בלוג הפייסבוק ״אולי אני אלמד משהו אחר״.

Episode Notes


✏️לכבוד פסטיבל אאוטליין שנפתח השבוע בשלישי 4/8 בירושלים, מקשקש, שחי שחר בכור מארח את נעה קלנר בוגרת בצלאל, דיברנו על הלימודים בבצלאל, איור, הוראה, השראה לכתיבת ספר בזמן חופשה בסיני, וכמובן שדיברנו על איך נולד לפסטביל אאוטליין.
✏️

קלנר היא מאיירת עצמאית, אמא לשניים, בוגרת בצלאל במחלקה לתקשורת חזותית 2013📕. עובדת עם עיתונים, מגזינים ומאיירת ספרי ילדים שיצאו בהוצאות מוכרות בארץ וכן ב"ספריית פיג׳מה". כותבת ומאיירת הספר ״יום ארוך מאוד״ שיצא בהוצאת אגם. השתתפה ויזמה מספר פרויקטים עירוניים שהוסיפו איור לרחובות ירושלים. נעה היא המנהלת האמנותית ובין היוזמים של פסטיבל האיור ״אאוטליין״, שיתקיים השנה בפעם הרביעית בשיתוף עיריית ירושלים. במהלך השנה מלמדת קורסי איור ב״ביתא״. בעלת בלוג הפייסבוק ״אולי אני אלמד משהו אחר״.

🔗פינת הלינקים של מקשקש🔗

נועה קלנר

האתר של נעה

האינסטגרם של נעה

אולי אני אלמד משהו אחר

יום ארוך מאוד

האתר של אאוטליין

פייסבוק של אאוטטליין

רותו מודן

אורית ברגמן

שמואל כץ

קואופרטיב העיצוב הירושלמי

יניב טורם

מקור ראשון

רביטל ויטלזון יעקבס

סיפור על גשם

שלולית ביער ירושלמי

שבוע האיור ת״א

יובל סער

פורטפוליו

ביתא

דניאל נחמיאס

הילה סמולנסקי

דניאל נחמיאס

רועי רביצקי

אופירה לבנון