מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

פרק67 - עודי סנש - ארטדירקשן אדום בניויורק סיטי

Episode Summary

🚩פרק חדש של מקשקש, והפעם שחי שחר בכור מארח את עודי סנש🚩 כבר מגיל 17 היא מפלרטטת עם עולם העיצוב, האמנות והויזו׳ואל. סנש החליפה כובעים רבים מסטייליסטית ומלבישה בהפקות אופנה, קליפים וסרטים קצרים, ארט דיירקטורית בפרוייקטים אמנותיים ומסחריים ועד לקריאייטיב והפקה, עשתה, יצרה והתנסתה בכל. עודי תספר על השתלשלות האירועים החל מהתואר במחלקה לאמנות רב תחומית בשנקר, ועד לפרוייקטים חובקי עולם בין פריז, תל מונד, ניו יורק ונהריה. תשוקה, אופנה, אסתטיקה, יצירה ושיתופי פעולה, הם הדברים המניעים את חייה, ועבורם היא קמה בבוקר בכל יום ויום. עודי הקימה לפני שנה את Ano Agency סוכנות שיווק דיגיטלי וקרייאטיב, לאחר מיתוג ורענון קל הפכה לOddd Creatives שם היא מתחזקת את הטייטל Founder & Chief Creative. בסיבוב הנוכחי של הסוכנות, יחד עם אשת התוכן והקריאייטיב סמא חדד, הן מספקות שירותים כמו מיתוג, אסטרטגיית תוכן וניהול סושיאל ללקוחות בינלאומיים מעולמות ותחומים מגוונים, עם שאיפה להתמקצע ולהתמקד בנישות האופנה, הלייף סטייל, המוזיקה והאמנות.

Episode Notes

🚩פרק חדש של מקשקש, והפעם שחי שחר בכור מארח את עודי סנש🚩

כבר מגיל 17 היא מפלרטטת עם עולם העיצוב, האמנות והויזו׳ואל. סנש החליפה כובעים רבים מסטייליסטית ומלבישה בהפקות אופנה, קליפים וסרטים קצרים, ארט דיירקטורית בפרוייקטים אמנותיים ומסחריים ועד לקריאייטיב והפקה, עשתה, יצרה והתנסתה בכל.

עודי תספר על השתלשלות האירועים החל מהתואר במחלקה לאמנות רב תחומית בשנקר, ועד לפרוייקטים חובקי עולם בין פריז, תל מונד, ניו יורק ונהריה. תשוקה, אופנה, אסתטיקה, יצירה ושיתופי פעולה, הם הדברים המניעים את חייה, ועבורם היא קמה בבוקר בכל יום ויום.  

עודי הקימה לפני שנה את Ano Agency סוכנות שיווק דיגיטלי וקרייאטיב, לאחר מיתוג ורענון קל הפכה לOddd Creatives שם היא מתחזקת את הטייטל Founder & Chief Creative.

בסיבוב הנוכחי של הסוכנות, יחד עם אשת התוכן והקריאייטיב סמא חדד, הן מספקות שירותים כמו מיתוג, אסטרטגיית תוכן וניהול סושיאל ללקוחות בינלאומיים מעולמות ותחומים מגוונים, עם שאיפה להתמקצע ולהתמקד בנישות האופנה, הלייף סטייל, המוזיקה והאמנות.

📕קרדיט לתמונה המצורפת Cover Photo

Photographer: Eli Cohen @imogen__studio

Makeup & Hair: Or Yair @or_yair

 shirt-     https://www.instagram.com/avavavfirenze

📕הלינקים של מקשקש📕

הפרויקט של סילביה - זיו שניידר 

האייג׳נסי  של עודי

האתר שלי (שניהם יעבדו תקין בקרוב)

אינסטה של האייג׳נסי עודי

הקליפ המדובר:

השותפה הנוכחית באייג׳נסי

הפרוייקט של עודי עם זיו שניידר

http://www.myfriendsylvia.com/

קולאז׳ים של עודי

https://www.odddcreatives.com/iwishicouldtellyou

https://www.odddcreatives.com/jointhecircus

https://www.instagram.com/p/BmSzkLlln9R/

https://www.odddcreatives.com/totemo

https://www.instagram.com/p/CQTmPoPAXGv/