מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

פרק 40 - לי דרור, אנימטורית ומאיירת בספיישל אאוטליין

Episode Summary

מקשקש שחי שחר בכור מארח את היוצרת אנימציה ומאיירת לי דרור עוד פרק מתוך אירוע אאוטליין שהתקיים בירושלים, דיברנו על אנימציה איור, ההבדלים בינהם, עיצוב לדמויות - באיור״ צריך למצוא את הפריים הנכון ויש בו עדיין משהו זז מוחשי ואנימטיבי״ ״ 📺 לי דרור, יוצרת אנימציה עצמאית ומאיירת כבר 5 שנים. בוגרת בצלאל, מתעסקת בבימוי ועיצוב לאנימציה אומנותית ומסחרית. עובדת מהסטודיו בתל אביב על סרט עצמאי קצר משלה בשם "מזל דגים". חובבת ספרים, מוזיקת אינדי ומעריצת המירוץ לדראג של רו פול. לי הציגה באאוטליין את התערוכה עוברי אורח - מרפסות ירושלמיות . מרפסות של השכנים,לי ציירה את המרפסות של השכנים בעקבות הסגר של הקורונה, פרסמה, ואנשים התלהבו ושלחו לה את המפרסות שלהם. (שלחו לה בין 30 ל-50 מרפסות) לי עובדת על סרט עצמאי בשם מזל דגים, היא סיפרה גם עליו בהפקה של The Hive Studio רחוב אלפסי הוא הרחוב האהוב עליה בירושלים.

Episode Notes

מקשקש שחי שחר בכור מארח את היוצרת אנימציה ומאיירת לי דרור עוד פרק מתוך אירוע אאוטליין שהתקיים בירושלים, דיברנו על אנימציה איור, ההבדלים בינהם, עיצוב לדמויות -  

באיור״ צריך למצוא את הפריים הנכון ויש בו עדיין משהו זז מוחשי ואנימטיבי״ ״

📺 לי דרור,

.יוצרת אנימציה עצמאית ומאיירת כבר 5 שנים.

בוגרת בצלאל, מתעסקת בבימוי ועיצוב לאנימציה אומנותית ומסחרית. עובדת מהסטודיו בתל אביב על סרט עצמאי קצר משלה בשם "מזל דגים". חובבת ספרים, מוזיקת אינדי ומעריצת המירוץ לדראג של רו פול. לי הציגה באאוטליין את התערוכה עוברי אורח -  מרפסות ירושלמיות . מרפסות של השכנים,לי ציירה את המרפסות של השכנים בעקבות הסגר של הקורונה, פרסמה, ואנשים התלהבו ושלחו לה את המפרסות שלהם.

(שלחו לה בין 30 ל-50 מרפסות)

לי עובדת על סרט עצמאי בשם מזל דגים, היא סיפרה גם עליו בהפקה של The Hive Studio רחוב אלפסי הוא הרחוב האהוב עליה בירושלים.

 

פינת הלינקים של מקשקש

האינסטגרם של לי דרור

פרוטפליו

The Hive

מקשקש

הרשמה לניזלטר הלוהט שלנו