מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

Klone - פרק 57

Episode Summary

מקשקש שחי שחר בכור מארח את האמן הרב תחומי Klone דיברנו על היצירה שלו מהרחוב לגלריות בעולם, איך הכל התחיל ברחובות העיר רמת גן ת״א מתגיות בעיר לפיתוח דמות עד המחשבות מאחורי היצירות שלו, והדו שיח עם הצופה ברחוב, קפיצה לשנקר במסלול איור והבחירה לא להמשיך בלימודים, על פיתוח הפנזין שלו ״נפילים״ לקידום יוצרים צעירים, עבודה עם אוצרות ואוצרים, בקצרה היה מרתק. איגור רבליס(klone) הוא אמן רב תחומי הפועל ברחבי העולם. פועלו מתפרש על מגוון פלטפורמות, פיזיות ודיגיטליות, עבודות מיצב, רישום, ציור ואנימציה. בזגזוג מתמיד בין הפנים לחוץ, הפיזי והדיגיטלי, איגור חוקר ועוסק בהגדרות של - בית, זכרון ושייכות, הקשר ביניהם והנזילות של הגדרת מושגים אלה כפי שאנו מכירים ומזדהים איתם.

Episode Notes

מקשקש שחי שחר בכור מארח את האמן הרב תחומי

Klone

דיברנו על היצירה שלו מהרחוב לגלריות בעולם, איך הכל התחיל ברחובות העיר רמת גן ת״א מתגיות בעיר לפיתוח דמות עד המחשבות מאחורי היצירות שלו, והדו שיח עם הצופה ברחוב, קפיצה לשנקר במסלול איור והבחירה לא להמשיך בלימודים, על פיתוח הפנזין שלו ״נפילים״ לקידום יוצרים צעירים, עבודה עם אוצרות ואוצרים, בקצרה היה מרתק.

איגור רבליס(klone)

הוא אמן רב תחומי הפועל ברחבי העולם. פועלו מתפרש על מגוון פלטפורמות, פיזיות ודיגיטליות, עבודות מיצב, רישום, ציור ואנימציה. בזגזוג מתמיד בין הפנים לחוץ, הפיזי והדיגיטלי, איגור חוקר ועוסק בהגדרות של - בית, זכרון ושייכות, הקשר ביניהם והנזילות של הגדרת מושגים אלה כפי שאנו מכירים ומזדהים איתם.

🔗הלינקים של מקשקש🔗

האתר של KLONE

האינסטגרם של KLONE

Andrei Tarkovsky 

Stanley Kubrick

Spawn


 

על מגזין נפילים מתוך מגזין פרוטפליו