מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

פרק 53 - חלק 2 - ארז גביש - עיצוב בתנועה

Episode Summary

מקשקש שחי שחר בכור מארח את ארז גביש 🎤מעצב גרפי רב תחומי, מאייר ואנימטור 🎛 ראש המחלקה לתואר ראשון בתקשורת חזותית בבצלאל דיברנו על איך הכל התחיל: החיבור לעיצוב חזותי, ליצור מוזיקה בילדות, רובטים, קוד, מדע ותרבות, עיצוב בתנועה, טלוויזיה של שנות ה2000 והקשר העמוק שלו לעולם הזה הוראה סטודנטים ולימודים אונליין בהרחבה על ארז ארז גביש מעצב גרפי רב תחומי, מאייר ואנימטור. ראש המחלקה לתואר ראשון בתקשורת חזותית בבצלאל ביצירתו משלב פרקטיקות מגוונות כאיור, עיצוב גרפי וטיפוגרפיה, אנימציה, קוד, וידאו, פוסט פרודקשן ואפקטים מיוחדים. מעצב ומנהל אמנותי בפרויקטים מגוונים בתחום הטלוויזיה, בהם העונה השנייה של מיזם ׳העברים׳ - סדרה דוקומנטרית אודות משוררים ואנשי רוח בתרבות העברית. והסדרה 'שיעור מולדת' של מודי בראון טענת זלצר. יוצר יצירה אישית מחקרית בתחום העיצוב בתנועה. חובב מדע בדיוני. בזמנו החופשי נהנה ליצור מוזיקה אלקטרונית על סינתיסייזרים מודולריים. בעברו, מפתח ומעצב סדרות אנימציה לילדים. הסדרה "זאק וקוואק" שבעיצובו, שודרה בערוץ ניקולודאון העולמי וערוצים נוספים, בכמאה ושמונים מדינות ברחבי העולם. על עיצוב הסדרה היה מועמד לפרס Annie של איגוד האנימציה של הוליווד. לפני כן, כמייסד ומנהל קריאטיבי בסטודיו "פרימוס", עיצב את הנראות המותגית, סמלים, גופנים, אריזות גרפיות, פתיחים ומעברונים למרבית ערוצי הטלוויזיה הישראלים, ובהם הערוץ הראשון, חברת החדשות של ערוץ 2, זכייניות ערוץ 2 קשת, רשת וטלעד, ערוץ הילדים, ערוץ 8 ורבים מערוצי הכבלים והלווין. כמו כן עיצב עשרות מותגים, תכניות טלוויזיה, סרטי פרסומת וסרטי תדמית, סדרות אנימציה, משחקים לטלוויזיה אינטראקטיבית ואת ממשק המשתמש לתוכנת המסרים המידיים ICQ.

Episode Notes 

🎤 מקשקש שחי שחר בכור מארח את ארז גביש 🎛

מעצב גרפי רב תחומי, מאייר ואנימטור.

ראש המחלקה לתואר ראשון בתקשורת חזותית בבצלאל 

דיברנו על איך הכל התחיל: החיבור לעיצוב חזותי, ליצור מוזיקה בילדות, רובטים, קוד, מדע ותרבות, עיצוב בתנועה, טלוויזיה של שנות ה2000 והקשר העמוק שלו לעולם הזה

הוראה סטודנטים ולימודים אונליין

בהרחבה על ארז

ארז גביש

מעצב גרפי רב תחומי, מאייר ואנימטור.

ראש המחלקה לתואר ראשון בתקשורת חזותית בבצלאל 

ביצירתו משלב פרקטיקות מגוונות כאיור, עיצוב גרפי וטיפוגרפיה, אנימציה, קוד, וידאו, פוסט פרודקשן ואפקטים מיוחדים.

מעצב ומנהל אמנותי בפרויקטים מגוונים בתחום הטלוויזיה, בהם העונה השנייה של מיזם ׳העברים׳ - סדרה דוקומנטרית אודות משוררים ואנשי רוח בתרבות העברית. והסדרה 'שיעור מולדת' של מודי בראון טענת זלצר. יוצר יצירה אישית מחקרית בתחום העיצוב בתנועה.

חובב מדע בדיוני. בזמנו החופשי נהנה ליצור מוזיקה אלקטרונית על סינתיסייזרים מודולריים.

בעברו, מפתח ומעצב סדרות אנימציה לילדים. הסדרה "זאק וקוואק" שבעיצובו, שודרה בערוץ ניקולודאון העולמי וערוצים נוספים, בכמאה ושמונים מדינות ברחבי העולם. על עיצוב הסדרה היה מועמד לפרס Annie של איגוד האנימציה של הוליווד.

לפני כן, כמייסד ומנהל קריאטיבי בסטודיו "פרימוס", עיצב את הנראות המותגית, סמלים, גופנים, אריזות גרפיות, פתיחים ומעברונים למרבית ערוצי הטלוויזיה הישראלים, ובהם הערוץ הראשון, חברת החדשות של ערוץ 2, זכייניות ערוץ 2 קשת, רשת וטלעד, ערוץ הילדים, ערוץ 8 ורבים מערוצי הכבלים והלווין. כמו כן עיצב עשרות מותגים, תכניות טלוויזיה, סרטי פרסומת וסרטי תדמית, סדרות אנימציה, משחקים לטלוויזיה אינטראקטיבית ואת ממשק המשתמש לתוכנת המסרים המידיים ICQ.

♦הלינקים של מקשקש♦

הספר של ווהן אוליבר

רישומים שלל בסקיאט

פנטסיה 2000 גליון 45

Neville Brody

חגית ביליה

זאק וקוואק

Rick and Morty

DXM יריב אלתר

ענת קציר

ארז גביש בראיון פרוטפליו

ארז גביש בראיון עם אאא