מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

פרק 70 - עודד עזר- מגזין הקולקטיב

Episode Summary

😀פרק חגיגי לכבוד החגים! 😀 מקשקש שחי שחר בכור מארח את פרופסור עודד עזר לכבוד השקת מגזין העיצוב שלו ושל יקיר מרדכי. פרק קצר 17 דקות.   הקטליזטור שגרם לו ליזום את המגזין הגיע מראיון שעודד קרא במגזין פרוטפליו של יובל סער, בראיון עלה הנושא ״שאין דבר כזה עיצוב ישראלי״ ומבחינתו זאת סיבה נהדרת לפתוח מגזין עיצוב המתמקד - בנושא - איזה עיצוב ישראלי יוצרים מקומיים אוהבים. עם מרואיינים כמו - דוד טרטקובר, שדיבר על עבודת אומנות של דוד ריב. שיחה עם גלעד כהנא הסולן של, הסופר, ומסתבר שהוא גם יוצר קולאז. דוגמא נוספת חן מכבי שסיפר על הלוגו של דיסני שהשפיע עליו. ״כל יוצר יכול לדבר על עיצוב ישראלי״ שיחה על הישראליות בעולם תרבות העיצוב המקומית שלנו, מה בונה את העיצוב הזה, החיים בארץ הביטוי שלהם בצורה חזותית. עודד סיפר על ללמד טיפוגרפיה סינים, לעומת ללמד סטודנטים ישראלים. פרק מיוחד וקצר לכבוד החג 17 דקות.  -כמה מילים על מגזין העיצוב החדש: הקולקטיב הוא מגזין תרבות ועיצוב ישראלי, שמאמין שיש דבר כזה - עיצוב ישראלי. כאן, יוצרים בולטים ואנשי תרבות ישראליים מדברים על עיצוב ישראלי וגם על עיצוב בינלאומי איקוני; על אמנות, אנימציה ואיור ישראלי; ובכלל על החיים. משתתפים: גלעד כהנא, דוד טרטקובר, חן מכבי, יעל ברוך, שחי בכור (מקשקש), ועוד. את המגזין עורכים הטיפוגרף והמעצב, פרופ׳ עודד עזר, ומעצב האינטראקטיב יקיר מרדכי.

Episode Notes

😀פרק חגיגי לכבוד החגים! 

מקשקש שחי שחר בכור מארח את פרופסור עודד עזר לכבוד השקת מגזין העיצוב שלו ושל יקיר מרדכי.

פרק קצר 17 דקות.  😀

הקטליזטור שגרם לו ליזום את המגזין הגיע מראיון שעודד קרא במגזין פרוטפליו של יובל סער, בראיון עלה הנושא ״שאין דבר כזה עיצוב ישראלי״ ומבחינתו זאת סיבה נהדרת לפתוח מגזין עיצוב המתמקד - בנושא - איזה עיצוב ישראלי יוצרים מקומיים אוהבים.

עם מרואיינים כמו - דוד טרטקובר, שדיבר על עבודת אומנות של דוד ריב. שיחה עם גלעד כהנא הסולן של, הסופר, ומסתבר שהוא גם יוצר קולאז. דוגמא נוספת חן מכבי שסיפר על הלוגו של דיסני שהשפיע עליו. ״כל יוצר יכול לדבר על עיצוב ישראלי״ שיחה על הישראליות בעולם תרבות העיצוב המקומית שלנו, מה בונה את העיצוב הזה, החיים בארץ הביטוי שלהם בצורה חזותית. עודד סיפר על ללמד טיפוגרפיה סינים, לעומת ללמד סטודנטים ישראלים. פרק מיוחד וקצר לכבוד החג 17 דקות.

 -כמה מילים על מגזין העיצוב החדש:

הקולקטיב הוא מגזין תרבות ועיצוב ישראלי, שמאמין שיש דבר כזה - עיצוב ישראלי.

כאן, יוצרים בולטים ואנשי תרבות ישראליים מדברים על עיצוב ישראלי וגם על עיצוב בינלאומי איקוני; על אמנות, אנימציה ואיור ישראלי; ובכלל על החיים. משתתפים: גלעד כהנא, דוד טרטקובר, חן מכבי, יעל ברוך, שחי בכור (מקשקש), ועוד. את המגזין עורכים הטיפוגרף והמעצב, פרופ׳ עודד עזר, ומעצב האינטראקטיב יקיר מרדכי.

😀הלינקים של מקשקש😀
האינסטגרם של מקשקש

ערוץ היוטיוב של מקשקש

מקשקש-שחי

מגזין הקולקטיב לינק

האינסטגרם של הקולקטיב

@oded_ezer

@ezer_type_house

@yakirmordehay
@gilad.kahana

חן מכבי

@tartakover

@henmacabi

open_everyday

 ענת ספרן פאצה קוצה

המכון הטכנולוגי HIT