מקשקש - פודקאסט שמדבר איור

פרק 61 - ורד גולדמן - על איור בקווים ורגשות

Episode Summary

מקשקש שחי, שחר בכור מארח את ורד גולדמן🙂 פרק מיוחד שהרבה זמן המאזינות והמאזינים הזמינו, דוגמא ליוצרת מאיירת מעצבת, שעושה את המסלול בלי 4 שנים בבית ספר לעיצוב, בחרה דרך מעניינת, מאתגרת ושונה,מזמין אתכן לשמוע את הפרספקטיבה המעניינת שלה. ורד היא מאיירת צעירה ומעניינת, שהתחילה לבדה לפתח את הסטודיו שלה ואת הקהילה שלה לפני שנתיים, במטרה לפתור בעיות ולשעות שינוי חברתי. בשיחה דיברנו על איך אנחנו משפיעים על הסביבה שלנו כמאיירים וכמעצבים, על שיווק עצמי, לקוחות והכי חשוב לעשות משה שאנחנו אוהבים בחיים עצמם. ורד גולדמן היא מאיירת ומעצבת גרפית בת 24. עבודתה מורכבת לעיתים קרובות מרישומי יד דיגיטלים, והיא מקבלת השראה מחלומות, רגשות, הגוף הנשי ואלמנטים מהטבע. היא אוהבת לצייר, במיוחד באמצעות גואש, צבעי מים וטכניקות הדפסה מסורתיות כמו הדפס משי ולינוליאום. בשנת 2018 הקימה את ROSART Studio, חלל שבו אמנות ועיצוב נפגשים יחד במטרה לפתור בעיות ולעשות שינוי. היא יוצרת לוגואים ועבודות מיתוג בהתאמה אישית עבור חברות המאמינות בהשפעה חברתית, כמו מותגי אופנה איטית, חנויות אקולוגיות וחברות פרו-פמיניסטיות. ⛰מקורות ההשראה האהובים עליה הם סלבדור דאלי, הילמה פ קלינט, רנה מגריט, אנרי מאטיס ופרידה קאלו🏕

Episode Notes

מקשקש שחי, שחר בכור מארח את ורד גולדמן🏕🙂

פרק מיוחד שהרבה זמן המאזינות והמאזינים הזמינו, דוגמא ליוצרת מאיירת מעצבת, שעושה את המסלול לעולם העיצוב, בלי 4 שנים בבית ספר לעיצוב, בחרה דרך מעניינת, מאתגרת ושונה,מזמין אתכן לשמוע את הפרספקטיבה המעניינת שלה.
 

ורד היא מאיירת צעירה ומעניינת, שהתחילה לבדה לפתח את הסטודיו שלה ואת הקהילה שלה לפני שנתיים, במטרה לפתור בעיות ולשעות שינוי חברתי.

בשיחה דיברנו על איך אנחנו משפיעים על הסביבה שלנו כמאיירים וכמעצבים, על שיווק עצמי, לקוחות והכי חשוב לעשות משה שאנחנו אוהבים בחיים עצמם.

ורד גולדמן היא מאיירת ומעצבת גרפית בת 24. עבודתה מורכבת לעיתים קרובות מרישומי יד דיגיטלים, והיא מקבלת השראה מחלומות, רגשות, הגוף הנשי ואלמנטים מהטבע. היא אוהבת לצייר, במיוחד באמצעות גואש, צבעי מים וטכניקות הדפסה מסורתיות כמו הדפס משי ולינוליאום.

בשנת 2018 הקימה את ROSART Studio, חלל שבו אמנות ועיצוב נפגשים יחד במטרה לפתור בעיות ולעשות שינוי.

היא יוצרת לוגואים ועבודות מיתוג בהתאמה אישית עבור חברות המאמינות בהשפעה חברתית, כמו מותגי אופנה איטית, חנויות אקולוגיות וחברות פרו-פמיניסטיות.

⛰מקורות ההשראה האהובים עליה הם סלבדור דאלי, הילמה פ קלינט, רנה מגריט, אנרי מאטיס ופרידה קאלו🏕

🔗הלינקים של מקשקש🔗

ורד גולדמן אתר

ורד אינסטגרם

דרפיש

Amber Lining

קורס חיצוני של שנקר לתקש״ח

בית חנה

סטודיו glyphs

פאוולה

PAU | פאו | עיצוב תכשיטים

Dua Lipa

Malcolm & Marie

I May Destroy You

Big Magic

חן מכבי

יהלי זיו